.
Victoria Arduino Theresia

Victoria Arduino Theresia

22699,00 zł brutto

      Wykwintny przedmiot, który jest atrakcyjny, prosty i funkcjonalny. Łącząc tradycję i innowację, Theresia to domowy ekspres do kawy specialty zaprojektowany z myślą o doskonałym espresso.  Palarnia kawy czy nieduża kawiarnia również będzie z niego zadowolona.

 

Projekt.

 

Theresia, zaprojektowana przez Dorianę i Massimiliano Fuksas, to ekspres dla koneserów kawy, który można mieć w domu, na łodzi lub w biurze. Korpus maszyny wykonany jest ze stali nierdzewnej supermirror. Stal jest przetwarzana przez doświadczonych rzemieślników, którzy po cięciu laserowym metalu składają materiał 112 razy.

 

Technologia T3.

 

W profesjonalnym ekspresie do kawy specialty temperatura odgrywa niezwykle ważną rolę, ponieważ silnie wpływa na jakość espresso. Stabilna temperatura zapewnia doskonały i powtarzalny wynik. Osiągnięcie tego stało się jednym z największych wyzwań w branży espresso. Dzięki badaniom, studiom i dogłębnym eksperymentom udało nam się znaleźć rozwiązanie, które zapewnia kontrolę nad każdym parametrem.

Tak narodziła się technologia T3. Technologia T3 oznacza, że ​​Barista może ustawić temperaturę ekstrakcji dla każdej grupy za pomocą trzech różnych parametrów temperatury: woda w głownym bojlerze, w bojlerach grup oraz grupach samych w sobie. Maszyna zajmuje się resztą: cyfrowe czujniki ciśnienia i temperatury natychmiast przesyłają informacje do sterownika, który poprzez trzy niezależne PID aktywnie zarządza każdą zmienną.

 

Technologia HEES.

 

Nuova Simonelli opracowałą nowy system ekstrakcji, High Efficiency Extraction System (HEES). HEES poprawia aromat każdej mieszanki w filiżance, ponieważ przenosi wszystkie wspaniałe i kremowe substancje bezpośrednio przez nowy system ekstrakcji. Powtarzalność wyników i trwałość pianki to główne zalety tej technologii, która koryguje błędy ubijania wynikające z niedoświadczonej ręki, zapewniając doskonałe espresso.

 

Wszystkie informacje o ekspresie do kawy wyświetlane na ekranie LED.

 

Theresia „rozmawia” z baristą i dzieli się wszystkimi informacjami dostarczonymi przez systemy T3. Wyświetlacz TFT podaje użytkownikowi wszystkie dane w czasie rzeczywistym, aby pomóc w dostarczeniu najlepszego możliwego espresso.

 

Kontrola.

 

Technologia PID pozwala bariście monitorować i manipulować temperaturami za pomocą wyświetlacza LCD za pomocą zaledwie kilku kliknięć w bardzo precyzyjnym stopniu, dając bariście jeszcze większą kontrolę nad procesem parzenia.

 

Inteligentne funkcje.

 

Ekspres do kawy Theresia ucieleśnia technologię mistrzów w niewielkich rozmiarach. Niezależna regulacja grupy zaparzającej, temperatury wody w bojlerze i pary, a także regulowana doza i czas wstępnego wlewu gwarantują doskonałą ekstrakcję i konsystencję. System ogranicza zużycie energii dzięki zarządzaniu ogrzewaniem elementów oszczędzających energię.

 

Dane techniczne:

 

  • Pojemność bojlera pary: 1,1l

  • Wymiary: 430x585x460mm

  • Waga: 37kg

  • Moc: 3000W

  • Napięcie: 230V

  • 1 grupa

  • technologia T3

 

Przeznaczenie:

  • Ekspres do kawy do domu;

  • Ekspres do bardzo małej kawiarni;