.
Victoria Arduino White Eagle T3

Victoria Arduino White Eagle T3

66051,00 zł brutto

      White Eagle zamierza kontynuować trend oferowania w wyspecjalizowanych kawiarniach ekspresu do kawy, który jest powtarzalny, niezawodny i wydajny. Zaprojektowany, aby poprawić relacje między klientem a baristą, VA358 stawia na pierwszym miejscu jakość. Dzięki dwóm dostępnym wariantom ten ekspres ma coś do zaoferowania w każdej kawiarni jak i palarni kawy.

 

Projekt.

 

Sztuka, luksus i kunszt.

Każdy szczegół Białego Orła został starannie zaplanowany i fachowo zbudowany. Konstrukcja chromowanych grup jest wyrazem indywidualności. Prążkowany kształt paneli bocznych lśni chromem biegnącym wzdłuż spodu.

Podobnie jak w przypadku wszystkiego, co stworzyła Victoria Arduino, White Eagle został zaprojektowany, aby zadowolić oko i zdobyć klientów. Dzięki równowadze nowoczesnych i klasycznych stylów White Eagle jest ponadczasowy. Jego elegancja wykracza poza ulotną modę, ale napędza falę pojawiających się trendów i jako ikona sama w sobie, przekazując wartości i tradycję samego włoskiego espresso.

 

Technologia T3.

 

Za pomocą technologii T3 można niezależnie ustawić temperaturę dla każdej grupy, umożliwiając dostosowanie różnych kaw w urządzeniu.

 

Dozowanie wolumetryczne.

 

Można zaprogramować maksymalnie 4 dozy na grupę.

 

Stoper espresso.

 

Dzięki wbudowanej funkcji stopera espresso, każda głowica zaparzająca może być regulowana niezależnie, bez potrzeby stosowania zewnętrznego stopera.

 

Automatyczne czyszczenie.

 

White Eagle umożliwia niezależne automatyczne czyszczenie każdej indywidualnej grupy. Oznacza to, że mycie i przyjmowanie zamówień można wykonywać jednocześnie. Już nie trzeba czekać do końca dnia w obawie o utratę jakości na drugiej grupie.

 

Oszczędzanie energii:

 

White Eagle można zaprogramować tak, aby włączał się i wyłączał w dowolnym momencie. Oszczędza to energię i czas.

 

Lusterko wsteczne:

 

Dzięki lusterku wstecznemu barista może teraz oglądać spód grupy bez schylania się.

 

Cool Touch.

 

Dźwignia pary Cool Touch jest izolowana termicznie, aby była bezpieczna dla baristy i łatwa do czyszczenia.

Sterowanie na White Eagle łączy estetykę z funkcjonalnością; jego unikalny, przypominający płatek panel jest umieszczony tak, aby każdy gest wykonywany przez operatora był prosty i intuicyjny, podobnie jak innowacyjny system Steam Power Control, który umożliwia bariście otwieranie i zamykanie różdżki pary za pomocą prostego ruchu dźwigni .

 

Dane techniczne:

 

  • Pojemność bojlera: 11,4 l

  • Wymiary: 825x510x660mm

  • Waga: 90kg

  • Moc: 7600W

  • Napięcie: 230-380V

 

Przeznaczenie:

  • Ekspres do gastronomii;

  • Ekspres do kawiarni;

  • Ekspres do restauracji;

  • Ekspres do hotelu;

  • Palarnia kawy