Craft Coffee Roasters

Dąbrowskiego 472

60-451 Poznań

    Przed momentem skończył się finał. W sumie był już tylko formalnością ponieważ już po półfinałach było wiadomo, że całość wygrał @Volkovickyi! Wygrał pierwszą rundę a w kolejnych uczestniczył przynajmniej w półfinałach. Młyneczek trafia w jego ręce! Oczywiście, musi mieć co mielić więc kawkę również od nas dostanie. Nie tylko on. Chcielibyśmy też kilka osób wyróżnić. Wszyscy poniżej dostaną od nas paczuszkę z naszej palarni kawy (wyślijcie nam tylko adres i dane!).

 

@fakemilkyking - za niecodzienne umiejętności, za posługiwanie się różnymi stylami, o 1 punkt!

@martwia - za piękne wzory, mało brakowało!

@coffeegeek_story -  też do końca miał szansę!

@kamilzalewa - za pienienia mleka we frenchpressie

@biz_zx - naprawdę dobrze rysujesz!

@gido_italiano - świetne wzory!

@dimitri_honczar - Dlaczego nie podszedłeś do drugiej i trzeciej rundy!!

@mleczny_emeryt - za zdjęcia nokią 3310.

 

Wszystkim pozostałym bardzo, ale to bardzo dziękujemy za udział. Mamy nadzieję ze bawiliście się dobrze. I że emocje jakieś też były. U nas na pewno były!

 

Tym samym kończymy tą edycję i myślimy już o kolejnej. Tylko trochę odpoczniemy. Dawajcie nam znać wszelkimi kanałami co się podobało a co nie, co można poprawić, czego było za mało a czego za dużo. Piszcie w komentarzach, piszcie maile czy DM'y na instagramie.

 

Wszystkie wzory, które brały udział w finałach wszystkich rund możecie pooglądać w wyróżnionych relacjach na naszym instagramie. Punktacja natomiast znajduję się tutaj.

 

Wielkie dzięki!

 

Kuba Gielżyński

Mamy to, znamy zwycięzce Milky Kinga!

04 grudnia 2020
Logo Milky King