Przed momentem skończył się finał. W sumie był już tylko formalnością ponieważ już po półfinałach było wiadomo, że całość wygrał @Volkovickyi! Wygrał pierwszą rundę a w kolejnych uczestniczył przynajmniej w półfinałach. Młyneczek trafia w jego ręce! Oczywiście, musi mieć co mielić więc kawkę również od nas dostanie. Nie tylko on. Chcielibyśmy też kilka osób wyróżnić. Wszyscy poniżej dostaną od nas paczuszkę kawy (wyślijcie nam tylko adres i dane!).

 

@fakemilkyking - za niecodzienne umiejętności, za posługiwanie się różnymi stylami, o 1 punkt!

@martwia - za piękne wzory, mało brakowało!

@coffeegeek_story -  też do końca miał szansę!

@kamilzalewa - za pienienia mleka we frenchpressie

@biz_zx - naprawdę dobrze rysujesz!

@gido_italiano - świetne wzory!

@dimitri_honczar - Dlaczego nie podszedłeś do drugiej i trzeciej rundy!!

@mleczny_emeryt - za zdjęcia nokią 3310.

 

Wszystkim pozostałym bardzo, ale to bardzo dziękujemy za udział. Mamy nadzieję ze bawiliście się dobrze. I że emocje jakieś też były. U nas na pewno były!

 

Tym samym kończymy tą edycję i myślimy już o kolejnej. Tylko trochę odpoczniemy. Dawajcie nam znać wszelkimi kanałami co się podobało a co nie, co można poprawić, czego było za mało a czego za dużo. Piszcie w komentarzach, piszcie maile czy DM'y na instagramie.

 

Wszystkie wzory, które brały udział w finałach wszystkich rund możecie pooglądać w wyróżnionych relacjach na naszym instagramie. Punktacja natomiast znajduję się tutaj.

 

Wielkie dzięki!

 

Kuba Gielżyński

Mamy to, znamy zwycięzce Milky Kinga!

04 grudnia 2020
.